Koncert profilaktyczny

PROGRAM KONCERTU PROFILAKTYCZNEGO

12015184_470377573138505_6573879011862523065_oWita serdecznie grupa WYRWANI Z NIEWOLI w składzie Jacek Zajkowski (artysta hiphopowy, raper) i  Piotr Zalewski (magister psychologii, autor książki pt: “Wyrwani z niewoli”). Od kilku lat zajmujemy się działalnością profilaktyczną wśród dzieci i młodzieży, chcąc ukazać im świat w którym można żyć bez narkotyków, alkoholu, przemocy, pornografii, etc. Niestety my mieliśmy okazję poznać destrukcyjny wpływ świata w którym chcieliśmy żyć bez zasad, a w imię źle pojmowanej wolności staliśmy się zakładnikami naszych negatywnych przywiązań. Dzisiaj jak mówi sama nazwa naszej formacji jesteśmy wyrwani z niewoli. Wyszliśmy z cienia śmierci i dajemy nadzieję innym. Jesteśmy zapraszani w całym kraju przez szkoły, parafie, różne stowarzyszenia oraz ludzi, którym leży na sercu dobro młodego człowieka, gdyż jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.

wolczyn-17-07-2014_17

W trakcie naszego koncertu mówimy młodym ludziom o trwałych wartościach wynikających z dekalogu, dzielimy się z nimi świadectwem nawrócenia. Do tej pory odwiedziliśmy kilkaset miejsc, a naszą działalność możemy poprzeć pozytywnymi opiniami dyrektorów, pedagogów, psychologów oraz księży którzy nas zapraszali.

Jakkolwiek cenimy sobie opinie osób i instytucji nas zapraszających, niemniej ważne są liczne e-maile które otrzymujemy po spotkaniach od samej młodzieży

Oto kilka przykładów:

Bóg postawił Was na mojej drodze. Trafiliście do mojej szkoły w najgorszym momencie mojego życia,
gdy już straciłam nadzieję. Dzięki Wam uwierzyłam, że Jezus jest w stanie zmienić moje pełne bólu i cierpienia życie.

Po waszym spotkaniu zacząłem ostro się zmieniać i odstawiłem dragi.

Mimo, że wcześniej nie chodziłem do kościoła to wasze słowa do mnie trafiły. Po 8 latach przystąpiłem do spowiedzi, pierwszy raz w życiu coś takiego poczułem.

Szczegóły programu

Koncert profilaktyczny o nazwie „Ku wolności” (80 minutowe spotkanie).

  • Chcemy przede wszystkim ukazać młodym ludziom piękno życia w wolności od wszelkich form uzależnień w oparciu o chrześcijańskie wartości, dlatego dajemy: świadectwo życia z perspektywy osoby uzależnionej poparte autorskimi utworami hip-hopowymi. W trakcie koncertu angażujemy osoby słuchające do czynnego udziału w programie.
  • Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie miejsca podczas trwania koncertu (max 500 osób)